Prva gostujuća pobjeda KK Bosna - KK Kakanj 66-75

Naši košarkaši su u Sarajevu, u osmom kolu košarkaškog prvenstva BiH došli do prve gostujuće pobjede, rezultatom 66:75

KK Vogošća - KK Kakanj 85 - 75

Potpuno zaslužena pobjeda domaćih košarkaša. Neočekivan i nerazumljiv pad igre košarkaša Kaknja u drugom poluvremenu doprinio je pobjedi Vogošće, a poslije prvih dvadeset minuta u kojima su igrači Benjamina Šabića probudili nadu u prvu gostujuću pobjedu.

Poziv za Vogošću

Nakon 3 domaće utakmice "KK Spars", "KK Gradina", "HKK Zrinjski" u kojima smo ostvarili dvije pobijede i jedan poraz na redu je gostovanje u Vogošći protiv domaće ekipe "KK Vogosća"

U prošlom kolu Vogošća je porazila na gostujućem terenu "KK Bosna" u sigurno da nam slijedi teško gostovanje.

U Vogošću kao i na svaku utakmicu idemo da slavimo, za to nam je potrebna podrška navijača.

Tradicijonalno u Vogošći bude veliki broj nasih navijača i ovim putem ih pozivamo da nam pruže ogomnu podršku da zajedno slavimo i radujemo se novim uspjehu našeg kluba.

Svi u Vogosću!!
Budi dio tima!!

Zrinjski do pobjede u Kaknju

Od ukupno četiri odigrane utakmice na domaćem parketu Kakanj je prvi poraz doživio večeras od prvaka BiH Zrinjskog, sa 17 poena razlike 69:87

KAKANJ - ZRINJSKI

Naši košarkaši i sutra 17.11.2018. godine  sa početkom u 18,00 sati igraju prvenstvenu utakmicu u Sportskoj dvorani Kakanj.